EnglishRussianTurkish

Adrasan Tekne Turları

Adrasan Tekne Turları

 

Tekne turu, herkesin hayatında en az bir kez tatması gereken bir deniz deneyimi. Bir kez dememiz lafın gelişi. Bir kez bu deneyimi yaşadıktan sonra, fırsat bulduğunuz her yaz, sevdiklerinizle bu eşsiz anları tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz. Denizin gerçek tadına varacak, suyun şifasını derinden hissedeceksiniz.

 

Adrasan’ın koylarını tekne turuyla keşfedin!

 

Turkuaz plajı ve bembeyaz kumsalıyla Suluada, Maldivleri aratmayan güzellikte… Buz gibi şişelere doldurup içebileceğiniz kayaların içerisinde çıkan su oldukça şifalı, mavinin tüm tonlarına tanıklık edip  görebileceğiniz, muhteşem fotoğraflar çekip anılarınızı paylaşacağınız, Türkiye’nin en güzel plajlarından.

 

Akseki Koyu, Sazak Koyu, Ceneviz Koyu, Fosforlu Mağara, Korsan Koyu… Hepsi birbirinden eşsiz bu güzelliklere hayretle, yenilenmiş ve dingin bir ruh haliyle bakarken hayatınızı, planlarınızı ve önceliklerinizi yeniden gözden geçirmeniz bile olası.

 

Keyifli ve dinlendirici bir tekne durumu deneyimi için Likya Adrasan Tekne Turuna davetlisiniz.

 

Teknemiz 35 kapasiteye sahip olup, bütün sezon boyunca siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Sabah saat 10 sularında hareket edip akşamüzeri saat yaklaşık 5 gibi çıkış yaptığı sahile dönüş yapan teknemiz gün boyunca Adrasan’ın birbirinden güzel muhteşem koylarında sizlere denize girme güneşlenme gezip görme imkânı sunuyor. Bununla birlikte mola verilen koylarda öğle yemeği, çay, meyve hizmeti de veriyor. Öğle yemeğimizde çıtır lezzetli balık, soslu makarna, zeytinyağlı yemek, salata, turşu verilmekte olup sonraki koylarda da çay ve meyve ikramımız da bulunmaktadır.

 

**

Özel günleriniz için Tekne Turları

 Doğum günü için tekne turu

 Kına gecesi için tekne turu

 Nişan için tekne turu

 Toplantı için tekne turu

 İş yemekleri için tekne turu

 Özel firma tekne turu

 Balo için tekne turu

 Evlilik teklifi için tekne turu

 Okul gecesi için tekne turu

 Özel balık turları

 Mehtap turları

 Adrasan Özel Tekne Turu

Hemen Rezervasyon Yap