Sıkça Sorulan Sorular

ADRASAN NASIL BİR YER

Mavinin ve yeşilin birleştiği, güneşin teninizi okşadığı, doğal zenginlikleri içerisinde bulunduran, hoş sohbetlerin yapıldığı, samimi aile ortamı arayanların memnun kalacağı bi yer Adrasan. Masmavi berrak sahilin bulunduğu, sadece tekne gezilerin ulaştığı Suluada ve Adrasan Koylarıyla adete huzurun doruklarını yaşayacağınız bir yer.

Adrasan Çok Sıcak Olur mu

Adrasan Antalya merkezden daima 4-5 derece daha düşüktür. Otelimiz konum olarak Adrasanın en serin noktalarından birisidir. Çınar ağaçlarının gölgesinde bulunan yemyeşil bahçemizde ailenizle hoş vakit geçirebileceğiniz bir yer.

Otel Denize Kaç Metre Mesafede

Likya Adrasan Otel Adrasan sahiline 350 metre mesafededir. yürüyüş mesafesinde olup yaklaşık 5-7 dakikadır.

Plaj Nasıl

Adrasan sahilinde çakıl ve kum karışık bir plaj vardır. Yaklaşık 2 km uzunluğunda olan Adrasan sahili çabuk derinleşmeyen çocukların rahatlıkla yüzebileceği temizliği havuzu unutturacak niteliktedir . Plajın kum kısmı daha sığ, çakıl kısmı daha çabuk derinleşmektedir .Adrasan plajında şemsiye ve şenzlonglar Kumluca belediyesi tarafından işletilmekte olup sahilinde istediğiniz yerde denize girebilirsiniz. Adrasan Otellerinin plajı yoktur .

Sinek oluyor mu

Sürekli esinti olmasından ve düzenli ilaçlama yapılmasından dolayı sinek yok denecek kadar azdır.

Eğlence

Adrasanda eğlence anlamında herhangi bir işletme mevcut değildir. Eğlenmek isteyenler için Adrasan’a en yakın Olympos yaklaşık 10 km mesafe de, Kemer 45 km mesafede, Antalya ise 90 km mesafededir. (araç ile 1.5 saat sürüyor)

Sağlık

Adrasan merkezinde(Sahile 4 km) 1 eczane 1 sağlık ocağı 1 doktor bulunmaktadır.En yakın Kumluca devlet hastanesi ve Özel Medikum hastanesi mevcuttur. Adrasan sahilene yaklaşık 24 km mesafededir.

Çocuklar sıkılır mı

Ailenizle birlikte rahatlıkla tatil yapacağınız geniş bahçemizle Likya Adrasan Otel aileler için ideal bir tatil yeridir.

Adrasan Sakin bir yer mi?

Adrasan, tatilinde dinlenmek isteyen ve huzur arayanlar için uğrak bir tatil kasabasıdır. Yoğun şehir gürültüsünden ve stresden uzak bir tatil istiyorsanız Adrasan tam size göre bir yer. Adrasan çevresinde tarihi turistlik açıdan yerler sayesinde hem dinlenip hemde gezerek sıkılmadan tatilinizi geçirebilirsiniz. Doğa ve sessizlik içinde tatil arayanlar için tam ideal bir yer

Benzin –ATM-Nakit

Adrasanda bir tane benzin istasyonu bulunmakta. Adrasanda nakit için İşbank ,Garanti Bank , Akbank Atmleri mevcuttur. Kumluca’da nakit için neredeyse tüm bankaları bulabilirsiniz.

Adrasana Ulaşım Nasıl Sağlanmakta?

Antalya-Kemer-Olympos sapağını geçtikten sonra anayoldaki Adrasan Bölge Trafik sapağından Adrasan sahil yoluna doğru devam edilir. Sahil anayolu üzrinden bulunan Adrasan Çakmak camiinden sola dönerek yaklaşık 1.5 km sonra yol üzerinde otelimiz Likya Adrasan Otele ulaşım sağlayabilirsiniz 1.Alternatif: Antalya otogardan Adrasana günde 4 sefer ulaşım sağlanmakta saat 8.00’de 11.00’de 15.00 de 17.00 ‘de direkt otelimiz Likya Adrasan Otel’e araçlar gelmektedir. 2. Alternatif: Adrasan otobüs bileti alırken Adrasan Bölge Trafik sapağında indiren Kamil Koç , Pamukkale vb araçları tercih ederseniz Direkt Adrasan sapağında inip Adrasan Taxi ile gelebilirsiniz. 3. Alternatif: Antalya havalimanı veya Antalya otogardan taksiler ile direkt Otelimiz Likya Adrasan’a ulaşım sağlayabilirsiniz.